Anew

Anew způsobila revoluci ve světě péče o pleť a zpřístupnila průkopnickou technologii všem.Stabilně jedni z prvních na trhu s průlomy v péči o pleť, Anew debutoval první masový produkt péče o pleť obsahující technologii Alpha Hydroxy Acid a byl první značkou, která stabilizovala vitamín C v roce 1996. A inovace se nezastavily. Neúnavní ve svém úsilí dodávat špičkovou vědu a ingredience, které vám zanechají zdravější pleť.
Zásadní řady Anew jsou.
Pro pleť 30+. řada Reversalist: Je pro zákazníky, kteří chtějí plnější, mladistvější a jasnější pleť. Produkty Reversalist obsahují exkluzivní technologii Tri-Elastinex, která pomáhá rekonstruovat povrchové kožní buňky. 
Pro pleť 40+. řada Ultimate: Je určena pro zákazníky, kteří chtějí zlepšit zářivost a úroveň hydratace své pokožky a zároveň se vypořádat s vráskami. Celluvive Complex pomáhá zlepšit proces čištění povrchových kožních buněk a vdechnout vaší pokožce nový život.'
Pro pleť 50+ řada Platinum: Formulována pro zákazníky, kteří chtějí zlepšit kontury a zvětšit objem kožních buněk. Řada Platinum obsahuje patentovanou technologii Paxillium, která pomáhá obnovit mladistvý tvar buněk a podporuje tvorbu kolagenu pro zpevnění, zvednutí a posílení vzhledu pokožky. Všechny řady obsahují technologii Protinol. O řadě Anew si můžete kompletně přečíst zde na našem Blogu.
Klinická řada Anew Clinical Vám poskytne zdravěji vypadající pleť, bez ohledu na váš věk, s technologií inspirovanou postupy profesionálních dermatologů. Řada vysoce účinných, cílených ošetření přináší silné výsledky.

Žádné produkty značky Anew nebyly nalezeny...
q