Klub Avonnest

Výhody Klubu AVONNEST

Co je „Klub Avonnest“? 
Je to náš dárek pro všechny věrné a registrované zákazníky, kterým poskytujeme za jejich věrnost nadstandardní benefity a cenová zvýhodnění. 

klub AN

Bonus 500 coins Zlaťáčku

Nově registrovaní zákazníci od nás získají navíc bonus 500 Zlaťáčků na své zákaznické konto. Vaše „Zlaťáčky“ lze pak přeměnit na slevu z objednávky. Přečtěte si celé informace o získávání a uplatňování „Zlaťáčků“
klub AN

Sleva pro věrné

Aby toho nebylo málo, pro registrované členy Klubu Avonnest  s kompletně vyplněným účtem máme automaticky dodatečnou slevu 2% na všechny vybrané produkty. 
klub AN

Dárek k objednávce

Své členy Klubu AN si hýčkáme aproto v každé objednávce člen Klubu AN dostane od nás milou pozornost zdarma.
klub AN

Slevový kód

Mimořádně můžete získat i speciální slevové kódy na ještě lepší cenu Vašeho oblíbeného produktu.  Věnujte pozornost informaci, kde je možno kód uplatnit.
klub AN

Akční nabídky

Neboť máme kosmetiku rádi a víme, že ji není nikdy dost tak se neustále pro Vás snažíme vytvářet zajímavé akční nabídky.
klub AN

Soutěže

Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích a být našemi fanoušky. Budeme rádi, když se budete účastnit našich soutěží o krásné ceny.

Podrobně jak se stát členem Klubu

1. Klikněte v horním menu na „REGISTRACE

Bonus 500 coins Zlaťáčků

Nově registrovaní zákazníci od nás získají jednorázově 500 na své uživatelské konto. Tyto „Zlaťáčky“ lze uplatnit v e-shopu podle pravidel Bonusového programu. Celá pravidla a podmínky si přečtěte zde.

Zlaťáčky nelze nijak samostatně proplatit v penězích. Způsoby a možnosti využití najdete v úplných pravidelch Bonusového programu.

klub AN

2. Vyplňte všechna potřebná pole. 

 1.  zadejte Váš platný email
 2.  zadejte své heslo do Klubu
 3.  pro ověření zadejte heslo ještě jednou
 4.  klikněte na tlačítko Registrovat


  Nebo se můžete rychleji registrovat přes sociální síť Facebook odkazem vpravo „Registrovat přes Facebook“

GRATULUJEME

Registrace proběhla v pořádku a nyní jste ve své klientské sekci.

Nezapomeňte si kompletně vyplnit údaje v „nastavení mého účtu“ a tím získát nejen odměnu pro věrné, ale ještě lepší a rychlejší komunikaci a jednoduší způsob objednávání.

klub AN
 1. Vaše jméno a příjmení
 2.  Váš telefon
 3.  zde zkontrolujte správnost emailu
 4.  5. 6. fakturační adresa, město a psč
 5.  pokud chcete mít neustále přehled o novinkách a zajímavých nabídkách, nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek a tím získáte dalších 500 Zlaťáčku jako bonus.
 6.  uložte provedené změny

  Celý popis klientské sekce najdete v článku „Průvodce klientskou sekcí Avonnest
 

Klub Avonnest 

Své údaje vyplňujte prosím pravdivě a raději si je několikrát zkontrolujte. Špatně či nekompletně vyplněné účty nebudou zahrnuty do Slevy pro věrné a účty s neexistující emailovou adresou či telefoním číslem budou automaticky smazány.